Наш бібліотекар

Молочій Ірина Вікторівна

бібліотекар школи


Часу не гаймо - книжку читаймо!
 Про ліси, моря і гори, про непізнані простори,
 Про звірят і про птахів, про веселих дітлахів,
 Про чотири пори року, і про райдугу високу,
 І про тебе, і про нас - надійшов читати час!

Шановні читачі !

Нашу бібліотеку називають "Книжчиним домом". Тут не тільки збирають, зберігають та видають книги,  журнали, але й радують дітей веселими святами та цікавими зустрічами з письменниками, виконавцями та іншими цікавими людьми.
В бібліотеці завжди готові допомогти підібрати потрібну літературу, навчити користуватися каталогами, словниками, енциклопедіями, відповісти на самі каверзні та самі особисті питання дітей та підлітків.
Зі своїми проблемами та сумнівами приходять до нас і дорослі. Як заохотити дитину до читання, що порекомендувати, як розвинути літературний смак?
Від вас, дорогі батьки, ми також чекаємо підтримки: читайте дітям, читайте разом з дітьми. Адже дитяча книга - це спілкування, таємниця та насолода кращих хвилин життя!
Нехай же дитяча книга стане повноправним членом вашої родини!   

Запрошуємо вас стати  читачами нашої бібліотеки

В нашій бібліотеці ви можете:
- користуватись абонементом та читальним залом;
- підготувати реферат, цікаве повідомлення;
- взяти участь у всіх заходах, що проводить бібліотека;
- стати абонентом індивідуальної інформації.

Абонемент надає право брати книги додому строком на 14 днів.
В читальному залі бібліотеки видаються рідкісні та цінні видання, єдині примірники книг підвищеного попиту, енциклопедії, словники, довідники. Тут ви можете ознайомитись з новими книгами, що експонуються на виставках.

В бібліотеці вам нададуть допомогу у доборі необхідної літератури, підготовці до атестації, складуть  рекомендований список літератури на тему, яка вас цікавить, ви зможете одержати довідку про ту чи іншу подію, дату.